درباره ما

شرکت سهند ارائه دهنده خدمات هاست و دامین و همچنین برنامه نویسی و تولید نرم افزارها و وب سایت های سفارش مشتری می باشد.

چرخه زندگی دامنه آی آر

نمودار فوق چرخه حیات دامین های IR را طبق قوانین پژوهشگاه دانشهای بنیادی/مرکز ثبت دامنه های آی آر نشان می دهد.   آزاد (Available): در این دوره دامین برای ثبت آزاد می باشد و می توانید برای یکسال و یا ... بیشتر »

مراحل انتقال دامین بین المللی به پنل جدید

مشترک گرامی خواهشمند است طبق راهنمای زیر قدم به قدم جهت انتقال دامین اقدام نمائید قابل ذکر است به دلیل انتقال از یک ثبت کننده بین المللی به ثبت کننده بین المللی دیگر طبق قوانین سازمان جهانی ... بیشتر »

ساخت شناسه کاربری(nic handle)

برای ثبت دامنه های نقطه آی آر (.ir) نیاز به شناسه (Handle) از مرکز ثبت دامنه های آی آر (Nic.ir) دارید که این شناسه به منزله نام کاربر (user name) خواهد بود و پس از عضویت به در مرکز ثبت دامنه های آی آر به آدرس ... بیشتر »

قانون جدید ICANN

برای مشاهده این مورد به لینک زیر در بخش قوانین دامنه مراجعه نمایید.
قانون جدید ICANN

پیوستن به شرکت سهند رایانه کویر یزد

با سلام خدمت تمامی کاربران گروه نرم افزاری ارسک در جهت افزایش کارایی و ارائه خدمات بهتر به شما مشتریان گرامی، گروه نرم افزاری ارسک به شرکت سهند رایانه کویر یزد پیوست. و از این پس شما می توانید ... بیشتر »

ارتقا تعرفه خدمات ثبت دامنه ملی

 

نسبت به ارتقا خدمت سامانه ثبت دامنه ملی تعرفه خدمات ثبت دامنه یکساله از 4300 تومان به 4400 تومان ارتقا خواهد یافت.لازم به ذکر است این تعرفه از تاریخ  19 شهریور ماه 1391 اعمال می گردد.

 

پرداخت آنلاین کارتهای شتاب توسط سامانه PayLine و درگاه بانک ملت

جهت رفاه حال مشتریان گرامی و تسریع در ارائه خدمات ، امکان پرداخت آنلاین کارتهای شتاب توسط سامانه PayLine و درگاه بانک ملت نیز فراهم گردید. از این پس شما میتوانید از طریق سیستم پرداخت آنلاین ... بیشتر »

قوانین و مقررات

کلیه کاربران و مشترکان محترم شرکت سهند رایانه کویر یزد جهت استفاده از خدمات این شرکت موظف به پذیرش کلیه قوانین و مفاد زیر میباشند و در صورت عدم رعایت قوانین شرکت سهند مجاز به جریمه و اقدامات ... بیشتر »