کلیه کاربران و مشترکان محترم شرکت سهند رایانه کویر یزد جهت استفاده از خدمات این شرکت موظف به پذیرش کلیه قوانین و مفاد زیر میباشند و در صورت عدم رعایت قوانین شرکت سهند مجاز به جریمه و اقدامات قانونی است :

قوانین میزبانی

 1. شرکت سهند متعهد می گردد كه در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، خدمات میزبانی وب را با شرایط ذكر شده در مشخصات مجموعه ها و همچنین انتخاب كاربر، با توجه به فرمی كه كاربر ارسال می كند، به وی ارائه نماید.
 2. عودت مبلغ تا 15 روز امکان پذیر میباشد و این عودت تنها در شرایط زیر معتبر است :
  1. اختلال پیش بینی نشده در شبکه سرور و خرابی و عدم بررسی شرکت به مدت 72  ساعت کاری(این بند صرفا در صورت عدم رسیدگی شرکت و عدم دریافت پاسخ از طرف شرکت طی این دوره است)
 3. متقاضی متعهد می گردد در طول مدت استفاده از خدماتی كه شرکت سهند بر طبق این فرم در اختیار وی قرار می دهد، به هنگام تبادل فایلها و كلا هرگونه اطلاعات به فضای تخصیص داده شده جهت سایت خود، رعایت كامل شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی را بنماید. متقاضی می پذیرد كه مسئولیت كامل هرگونه اطلاعات، فایل، تصویر و نیز سایر مواردی كه درون سایت خود قرار می دهد، با خود او می باشد و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه شرکت سهند نمی باشد. متقاضی همچنین متعهد می گردد كه كلیه قوانین حقوق تالیف بین المللی و داخلی را در سایت خود رعایت نموده و از ایجاد مزاحمت برای سایر كاربران اینترنت، اقدام به دستكاری و نفوذ به سایتهی دیگران، هرگونه استفاده غیر قانونی از ایمیل خود و سایر موارد مشابه پرهیز نماید.
 4. متقاضی متعهد می گردد كه نام اختصاصی و رمز عبور اختصاص یافته به خود را كه توسط شرکت سهند به وی اطلاع داده خواهد شد، نزد خود محفوظ نگه داشته و به فرد دیگری انتقال ندهد. متقاضی همچنین متعهد می شود كه حق استفاده از خدمات ارائه شده مندرج در این فرم را در طول مدت استفاده از این خدمات، بدون اجازه شرکت سهند به غیر واگذار ننماید.
 5. شرکت سهند جهت تماس با شما، نیاز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم سفارش، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ایمیل شما را در اختیار داشته باشد. لذا ضروری است كه متقاضی در صورت تغییر مشخصات خود، موارد جدید را هرچه سریعتر به شرکت سهند اطلاع دهد در غیر این صورت شرکت سهند هیچ مسئولیتی را در این قبال آن نمی پذیرد.همچنین شرکت سهند میتواند در هر زمان سرویس های مشترکانی را که اطلاعات واقعی وارد نکرده اند مسدود نمایند.
 6. در صورتیكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم جاری توسط شرکت سهند به هر علتی چه بین المللی و چه داخلی، از قبیل (ولی نه محدود به) شرایط نمونه زیر كه از اراده شرکت سهند خارج باشند، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه ای وارد آید و یا خدمات مزبور موقتا یا دائما قطع گردند، هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت سهند نخواهد بود و مشمول عودت هزینه نخواهد بود. از میان اتفاقات مزبور می توان به مواردی مانند آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی، پدیده های مخرب جوی مانند سیل، آتش سوزی، طوفانهای خورشیدی، تغییرات در لایه ازون و ...، اشكالات خطوط مخابراتی، تاخیر در پاسخگویی شركتهای خارجی فراهم كننده خدمات درخواستی مندرج در این فرم به هر میزان زمانی، ممنوعیت به كارگیری اینترنت در خارج یا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغییر در قوانین داخلی یا خارجی، اجبار شركتهای بین المللی جهت دریافت مبالغ اضافی جهت پایدار ماندن خدمات مربوط به میزبانی وب، تغییرات در قوانین ارزی، اقتصادی، واردات و صادرات، تغییرات نرخ ارز و از این قبیل (كلا شرایط خارج از قدرت و اراده شرکت سهند)اشاره نمود.
 7. استفاده بیش از حد مجاز تخصیص داده شده به شما از سایت، ارسال هرز نامه، استفاده نابجا از سایت و مواردی از این قبیل موجب قطع شدن دسترسی شما خواهد شد و مبلغ پرداختی برگشت داده نخواهد شد. قطع شدن سرویس بدین معناست که سرویس مربوطه ابتدا suspend شده و سپس بعد از ارسال نسخه پشتیبان fullbackup به کاربر به طور کلی از سیستم حذف می شود.در رابطه با ارسال هرز نامه به دلیل اسیب زدن به کلیه منابع شرکت مبلغ جریمه نسبت به شکستن این قانون از کاربر مخاطی دریافت خواهد شد.و تنها فول بک اپ به کاربر تحویل داده خواهد شد و به هیچ عنوان امکان میزبانی مجدد این کاربر نیست. در موارد فورس ماژور شرکت بدون اخطار جهت حفظ کیفیت سرویس میتواند سرویس شما را معلق کند.
 8. مسئولیت فایلها و مطالب موجود در سایت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتیبان، تعویض كلمه عبور هر چند وقت یكبار و ...، بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلی از سوی این موارد، هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه شرکت سهند نمی باشد.
 9. اسناد و دفاتر و گزارشات و همچنین عملیات الكترونیکی ضبط شده در سیستم كامپیوتری شرکت سهند در مقابل ادعای کاربران، سند و دلیل معتبر خواهند بود.
 10. مشترک متعهد میگردد در تیکت ها و روابط خود با شرکت سهند از به کار بردن هرگونه موارد توهین آمیز،فحاشی،به کار بردن کلمات نادرست و همچنین شوخی های نامربوط خودداری کند در صورت مشاهده چنین مواردی شرکت سهند مجاز است حساب کاربر را با توجه به نظر کارشناسی از 1 تا 100 روز مسدود و یا جریمه نقدی کند در این شرایط امکان لغو سرویس نخواهد بود.و شرکت این حق را برای خود خواهد داشت نسبت به شکایت رسمی علیه کاربر خاطی اقدام نماید همچنین در صورت داشتن هرگونه شکایت و اعتراض نسبت به سرویس ها کاربر متعهد میشود این دسته از مسائل را صرفا در محاکم معتبر قضایی ادعا نماید و هرگونه ادعا در محافل مجازی منجر به شکایت از طرف شرکت خواهد شد.
 11. کاربر شرکت سهند متعهد میشود در کنار سرویس بک اپ گیری شرکت سهند شخصا نسبت به نگهداری اطلاعات خود اقدام کند و در شرایطی که بک اپ در اختیار شرکت سهند نیست مسئولیت دیتا با خود کاربر میباشد.
 12. کاربر متعهد میشود از سرویس خریداری شده برای موارد فیلترینگ استفاده نکند و در صورت استفاده بدون حق گارانتی مسدود و حذف خواهد شد.
 13. کاربر شرکت سهند متعهد میشود در عنواین درخواست های خود از کلمات صحیح به کار ببرد در غیر اینصورت شرکت سهند مجاز به جریمه کاربر طبق نظر کارشناسی شده است.
 14. مشترک استفاده کننده از سرویس های شرکت سهند الزما میبایست اطلاعات کاملا دقیق (مشخصات فردی)خود را وارد نمائید و در هر زمان مورد بررسی شرکت قرار گیرد و در صورت اشکال در اطلاعات شرکت سهند مجاز به مسدود کردن حساب کاربر است و در این شرایط کاربر میبایست نسبت به اصلاح مشخصات اقدام نمائید و برای این شرایط گارانتی شامل نمیشود
 15. در سرویس های سرور مجازی و اختصاصی به دلیل وجود روابط بین المللی کاربر موظف به دریافت منظم بک آپ از سرویس های خود است و در صورتیکه در هر بازه زمانی برای دیتا کاربر مشکل ایجاد شود شرکت سعی خود را در رفع مورد کرده و در صورت عدم موفقیت هیچ گونه مسئولیتی در این باره چه از نظر عودت وجه چه از نظر معنوی نداشته و این مورد پیش از خرید در قوانین به اطلاع کاربر رسیده و کاربر قبول کرده است.
 16. شرکت سهند در هر زمان بنا به صلاح دید و سیاست کاری مجموعه مجاز به تغییر تعرفه ها بوده است
 17. خدمات کانفینگ انجام شده بر روی سرور های خریداری شده از شرکت سهند یا خریداری نشده از شرکت سهند تا 48 ساعت پس از اعلام اتمام کانفینگ زمان برای اعلام مشکل داشته و پس از ان مسئولیتی بر عهده شرکت سهند نمیباشد شایان ذکر است تنظیمات امنیتی و بهینه سازی های مقابله با اسپم و کلیه موارد کانفینگ شده در هر زمان در  صورت اسیب و نفوذ و موارد این چنین بر عهده خود کاربر بوده و شرکت سهند هیچگونه مسئولیتی به دلیل متن باز بودن و خارج از شرایط دسترسی نخواهد داشت.
 18. ماژول ها و تابع های فعال یا غیرفعال و پورت های باز یا بسته و تمام موارد موجود در سرور ها کاملا طبق نظر کارشناسی مسئولان شرکت سهند بوده و کاربر در صورت تمایل عدم وجود مورد درخواستی میتواند درخواست خود را به واحد فنی ارسال کند و در این موارد تنها نظر کارشناسی شرکت سهند در فعال یا غیرفعال کردن موارد فنی قابل قبول است و مشترک متعهد به قبول ان میشود.
 19. پاسخگویی به تیکت های فنی و فروش طی 1 الی 48 ساعت انجام شده و موارد فنی که نیاز به رسیدگی دارد طبق نظر کارشناسی مسئولان شرکت سهند میتواند طبق ساعات اعلامی مسئولان در انتظار باشد.
 20. سرویس های اشتراکی مجاز به استفاده از سرویس برای چتروم و یا سایت های پر بازدید نمیباشد.سرویس های هاست و نمایندگی اشتراکی میباشند و منابع بین کل مشتریان سرور تقسیم است به همین علت ممکن است در پاره ای از زمان ها با کندی سرعت،مشکلات نرم افزاری روبه رو باشد و شرکت موظف به بررسی این موارد میباشد کاربر آگاهانه نسبت به این مورد از سرویس های اشتراکی خرید مینماید.
 21. استفاده از کلیه سرویس های شرکت شرکت سهند به عنوان عبور از موارد غیر مجاز (فیلتیرینگ) کشور جمهوری اسلامی ایران کاملا غیر مجاز بوده و هرگونه استفاده از هاست،نمایندگی و... برای ارائه خدمات آموزش فروش و... در این رابطه باعث مسدود شدن اکانت مربوطه به صورت دائم و عدم برگشت هزینه خواهد شد.همچنین در این موارد شرکت میتواند سرویس مورد نظر را کاملا حذف و بک اپ نیز ارائه ندهد.
 22. سرور های مجازی،اختصاصی،نمایندگان که از طرف دیتاسنتر به دلایل مختلف Abuse دریافت کنند موظف هستند طی 1 الی 6 ساعت نهایت مشکل را حل نمایند در غیر اینصورت شرکت و دیتاسنتر مجاز به مسدود و یا بلاک کردن و یا جریمه نقدی سرویس کاربر میباشند(در موارد فورس ماژور دیتاسنتر یا شرکت سهند در این موارد میتواند سرویس را بلافاصله بلاک کند) در این موارد صرفا حل مشکل وظیفه خریدار است و به دلیل اختصاصی بودن سرویس هیچگونه مسئولیتی بر عهده شرکت سهند نیست.
 23. در کلیه سرور های مجازی و اختصاصی وظیفه بک اپ گیری صرفا به عهده مشترک است و شرکت سهند در صورت خرابی هارد سرور و یا هر مشکل دیگر که باعث از بین رفتن اطلاعات این دسته از مشتریان باشد هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و مشترک متعهد میشود در صورت ایجاد مشکل هیچگونه اعتراضی نکند. شرکت سهند در موارد فورس ماژور میتواند برای تغییر سرور های خود و انتقال دیتا های کاربران اقدام کند انتقالات در برخی موارد ممکن است بیش از چند روز و چند هفته زمان ببرد در این صورت کاربر میبایست همکاری لازم را کرده و در این موارد گارانتی شامل نمیشود.
 24. در کلیه سرویس ها استفاده از دامین های رایگان مانند TK ممنوع بوده و در صورت سفارش با این دامین ها میبایست مشترک سریعا نسبت به تغییر آن اقدام نماید شایان ذکر است در صورت استفاده در هنگام سفارش امکان تغییر به دامین معتبر میسر است اما در این شرایط به دلیل ذکر در قوانین امکان استفاده از خدمات گارانتی وجود ندارد.
 25. موارد مربوط به مسدودیت کلیه سرویس ها به دلیل عدم پرداخت صورت حساب تمدید در ابتدای روز تاریخ سر رسید ساعت یک بامداد هر روز صورت گرفته و شرکت سهند صرفا تا 24 ساعت بعد از تاریخ سر رسید(ساعت یک بامداد روز بعد از تاریخ سر رسید) امکان ارائه فول بک اپ از سرویس به کاربر دارد در غیر اینصورت میسر نمیباشد(فول بک اپ شامل سرور های اختصاصی ،مجازی نمیشود و کاربر میبایست قبل از مسدودیت اقدام نماید) کلیه سرویس ها 72 ساعت بعد از سر رسید به صورت کامل حذف و شرکت سهند هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد(در سرور های اختصاصی و مجازی سرویس بین یک الی 24 ساعت بعد از مسدودیت حذف خواهد شد).

شرایط ثبت دامنه

 1. دامنه سفارش داده شده چه دامنه ملی چه بین المللی به دلیل عدم اتوماتیک بودن تا زمان تایید نهایی توسط شرکت سهند و ثبت به نام متقاضی در سیستم های ثبت دامنه ازاد بوده و سفارش دامین و پرداخت فاکتور ان تا قبل از تاییدات نهایی هیچگونه حق مادی و معنوی را برای سفارش دهنده وارد نمیکند.در مواردی که دامنه بعد از سفارش توسط متقاضی و پرداخت توسط متقاضی به هر دلیل قبلا ثبت شده باشد کاربر متعهد میشود هیچگونه حقی در این موارد نداشته و صرفا میتوانید هزینه پرداختی برای ثبت دامین را دریافت کند.شایان ذکر است در مواردی که سیستم جستجوی دامین(whois)اشتباها دامین ملی یا بین المللی را آزاد تلقی کند و مشترک سفارش داده و پرداخت کند مسئولین شرکت سهند در صورت مشاهده چنین موردی از طریق تیکت به کاربر اطلاع داده و کاربر هیچگونه حق اعتراض و یا حق مادی و معنوی نخواهد داشت و صرفا هزینه واریزی برای ثبت دامنه ها عودت میشود.
 2. عودت مبالغ پرداختی از جانب شما، پس از اقدام شرکت سهند به ثبت سفارش شما، به هیچ وجه امکان پذیر نیست.در شرایط تمدید دامنه های ملی یا بین المللی بعد از ارسال درخواست تمدید چه طریق تیکت چه پرداخت فاکتور کاربر موظف است نسبت به ارسال تیکت و ذکر شماره فاکتور پرداختی برای تمدید اقدام نماید شایان ذکر است بعد از اطلاع پرداخت فاکتور شرکت سهند در اولین فرصت جهت تمدید دامین شما اقدام خواهد کرد و در صورت وجود شرایط مناسب جهت تمدید دامین نسبت به تمدید ان و اطلاع اقدام خواهد کرد لذا در صورت وجود هرگونه مشکل ناشی از تغییر قیمتها،عدم دسترسی پرسنل،عدم تمدید به موقعه در شرایط پرداخت و اطلاع عدم امکان تمدید بعد از پرداخت شرکت سهند هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و صرفا در صورت وجود شرایط اقدام خواهد کرد در غیر اینصورت هزینه تمدید با کسر کارمزد عودت خواهد شد.
 3. مسئولیت انتخاب نام مناسب برای دامنه بر عهده متقاضی است. هرگونه پیامد ناشی از انتخاب نامهای نامناسب، از قبیل تداخل نامهای انتخاب شده با نام سایر شركتها و موسسات و نیز نامهای غیر اخلاقی و غیر قانونی بر عهده متقاضی است. شرکت سهند همچنین پس از ثبت دامنه برای متقاضی، هیچگونه مسئولیتی در قبال نحوه استفاده متقاضی از آن دامنه را نخواهد داشت.
 4. خواهشمند است نام دامنه را عاری از هرگونه اشتباه درج فرمایید، زیرا نام دامنه ها پس از ثبت غیر قابل تغییر می باشند.
 5. شرکت سهند جهت تماس با شما، نیاز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم سفارش، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ایمیل شما را در اختیار داشته باشد. لذا ضروری است كه متقاضی در صورت تغییر مشخصات خود، موارد جدید را هرچه سریعتر به شرکت سهند اطلاع دهد.
 6. در صورتیكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم جاری توسط شرکت سهند به هر علتی چه بین المللی و چه داخلی، از قبیل (ولی نه محدود به) شرایط نمونه زیر كه از اراده شرکت سهند خارج باشند، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه ای وارد آید و یا خدمات مزبور موقتا یا دائما قطع گردند، هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت سهند نخواهد بود. از میان اتفاقات مزبور می توان به مواردی مانند آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی، پدیده های مخرب جوی مانند سیل، آتش سوزی، طوفانهای خورشیدی، تغییرات در لایه ازون و ...، اشكالات خطوط مخابراتی، تاخیر در پاسخگویی شركتهای خارجی فراهم كننده خدمات درخواستی مندرج در این فرم به هر میزان زمانی، ممنوعیت به كارگیری اینترنت در خارج یا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغییر در قوانین داخلی یا خارجی، اجبار شركتهای بین المللی جهت دریافت مبالغ اضافی جهت پایدار ماندن خدمات مربوط به میزبانی وب، تغییرات در قوانین ارزی، اقتصادی، واردات و صادرات، تغییرات نرخ ارز و از این قبیل (كلا شرایط خارج از قدرت و اراده شرکت سهند) اشاره نمود.
 7. اسناد و دفاتر و گزارشات و همچنین عملیات الكترونیکی ضبط شده در سیستم كامپیوتری شرکت سهند در مقابل ادعای کاربران، سند و دلیل معتبر خواهند بود
 8. شرکت سهند می تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این قرار داد تغییر ایجاد کند. این وظیفه شماست که با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع شوید و در صورت مخالفت با آن می توانید درخواست قطع سرویس خود را نمایید، در غیر این صورت تمام پیامدهای احتمالی آن بر عهده شما خواهد بود. ارسال فرم سفارش به منزله مطالعه كامل این قرارداد و مورد تایید بودن تمامی موارد فوق از سوی شما خواهد بود.

تعهد

 1. قیمت سرویس های ارائه شده در چند بخش برای خریدارد قابل رویت بوده و خریدار کاملا اگاهانه نسبت به خرید اقدام میکند این قیمت ممکن است نسبت به شرکت های دیگر کم و یا زیاد باشد به دلیل خصوصی بودن شرکت سهند عملیات قیمت گذاری کاملا در اختیار شرکت بوده و کاربر نمیتواند بعد از خرید کالا به هر دلیل به علت قیمت پایین یا بالا نسبت به مراکز دیگر درخواست لغو سرویس نمایند کاربر شرکت سهند متعهد میشود ضمن اگاهی ازکلیه مفاد و قوانین شرکت قیمت های موجود و قوانین را با عضویت در سایت تایید کرده است.
 2. شرکت سهند می تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این قرار داد تغییر ایجاد کند. این وظیفه شماست که با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع شوید و در صورت مخالفت با آن می توانید درخواست قطع سرویس خود را نمایید در این صورت گارانتی شامل نخواهد شد، در غیر این صورت تمام پیامدهای احتمالی آن بر عهده شما خواهد بود. ارسال فرم سفارش به منزله مطالعه كامل این قرارداد و مورد تایید بودن تمامی موارد فوق از سوی شما خواهد بود.


Thursday, April 12, 2012« برگشت